Rivalo’ ya En Az Para Yatırma Nekadar?

| Aralık 12, 2016

Sınırlar çizmeyi iyi bilen sitelerden biri olarak Rivalo, her zaman için sizlere güncel olan farklılıkları da sunmak için kendini geliştirmektedir. Bu kadar önemli olan ödeme trasnferleri sisteminde de her an arkanızda olmaya devam etmektedir. Hem de en az para yatırma derecesi ile bir sınır belirleyen sitemizde kayıp olanaklarının da yüksek olmamasına destek olunmaktadır. Güncel olan bu kadar önemli gelişmeler sayesinde artık kazandığınız kazançları içinde en çok beğendiğiniz para yatırma yöntemlerindeki farklılıkları da hissetmeye devam edebileceksiniz. Sizin için sürekli olarak kullanılan bu kadar güncel destekler içinde anlık olarak transfer yapılabilme olanakları da geliştirilmiştir.

Her Sistemde Farklı Bir Sınır

Kullanılan bu kadar önemli destekler içinde ödeme kolaylıklarındaki para yatırma sistemlerinde aradığınız yenilikleri de görmeniz için son derece önemli olan fırsatları da beraberinde getirmektedir. Hem de bu ödeme kolaylıkları içinde bilinen sınırların her değişik sistem içinde farklı sınırlara ait olması da önemli olan bir durum olarak sayılmaktadır. Rivalo en az para yatırma desteklerinin aktif olması aslında sitenin alt yapısının da güçlü olmasına bağlı olan bir durum olarak sayılmaktadır. Günümüzdeki destekleri sayesinde sınırların bir arada durması da önemli olarak görülebilir. Yatırma olanakları içinde ise sınırlar şu şekilde ayrılmıştır:

  • Cepbank : 100 lira
  • Ecopayz: 25 lira
  • Paykasa : asgari ücret bilinmiyor
  • Astropay: 25 lira
  • Bitcoin : 3 lira
  • Kredi kartı : 35 lira
  • Banka kartı : 35 lira

Rivalo en düşük para yatırma olanaklarının her zaman aktif hizmet ile sizlere sunulmaya devam etmesi de aranan tüm kolaylıkların bir arada olmasını sağlamaktadır. Bu kadar güncel olan desteklerin içinde artık kullanılan farklılıkları da görmek ve bir o kadar da öncelikli olan kuponlara erişmeniz de mümkün olacaktır. Bu kadar önemli olan fırsatların içinde de aranan kolaylıkların bir bütünlük oluşturduğu görülmektedir. Günümüzde üyelikler ile gelen bu kolaylığı da her zaman için bir arada bulundurabilirsiniz. Siz de istediğiniz tüm kazanımları artık severek kullanmaya devam edebilirsiniz.

About the Author:

Filed in: Bahis Portalı
×

Comments are closed.